Vahşetin fotoğrafını Ukraynalı vekil paylaştı! Cinsel istismara uğradı, öldürüldü, cansız bedenine ateşle ‘Gamalı haç’ kazındı

Ukrayna’nın Buça kentinde önceki gün yaşananlar tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Tüyler ürperten görüntülerin ardından Ukrayna’nın Liberal Holos Partisi milletvekillerinden Lesia Vasylenko, sosyal medya hesabından tecavüze uğrayan bir kadının vücuduna çizilen ‘Gamalı haç’ı paylaştı.

“BUNU RUS ERKEKLERİ YAPTI”

Vasylenko paylaşımında ‘Rus askerleri yağmalıyor, tecavüz ediyor ve öldürüyor… Gamalı haç şeklinde yanıkları olan kadınlar. Rusya. Bunu Rus erkekler yaptı” ifadelerine yer verdi.

Ukraynalı vekil paylaştı! Tecavüz edilen kadının cansız bedenine ateşle 'Gamalı haç' kazımışlar

ATEŞLE KAZIMIŞLAR

Liberal Holos partisi parlamenterinin paylaştığı görüntüde çürüklerle kaplı çıplak bir gövde görülüyor. Gövdenin derisi dağlanarak büyük bir Swastika sembolü çizilmiş.

RUSLARIN İDDİASI BAMBAŞKA

Görüntünün ne zaman ve nerede çekildiği tam olarak belli olmamakla birlikte sosyal medyada Rusya yanlısı kullanıcıların görüntüyü daha önce paylaştığı ortaya çıktı. Rusya yanlısı kullanıcılar kadının derisine gamalı haç kazıyanın Ukrayna ordusunun Neo-Nazizm bağlantıları ile bilinen Azak Taburu olduğunu öne sürüyor.

Ukraynalı vekil paylaştı! Tecavüz edilen kadının cansız bedenine ateşle 'Gamalı haç' kazımışlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.