Rezidanstaki işkenceden dehşete düşüren ayrıntılar! Makasla iç çamaşırları kesilmiş

Konya’da yaşayan 21 yaşındaki Demet A.’nın rezidansta maruz kaldığu işkence olayında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Eski patronu Murat D., nişanlısı Sara D. ve arkadaşları Tuğba D. tarafından işkence gören Demet A.’nın yaşadığı dehşet Adli Tıp raporunda yer aldı.

YÜZÜNDE SİGARA SÖNDÜRMÜŞLER

İfadelerinde Demet A.’ya herhangi bir şey yapmadıklarını öne süren tutuklu 3 sanığı yalanlayan rapora göre, genç kızın saçlarının büyük bir kısmı düzensiz bir şekilde kesildi.

BACAKLARINDAN BİLEKLERİNE DEHŞETİN İZLERİ!

Kıyafetleri ve iç çamaşırları da kesik olan Demet A.’nın, yüzünün sağ kısmında iki sigara yanığı ile oluşan birinci derece taze yanık, boynunun sağ kısmında iki, yine boynunun ön yüz orta kısımda bir, boynun sağ yan yüzünde kulak memesi hizasında bir taze bıçak çiziği görüldü.

Yine sol kolunun çeşitli bölgeleri ile sol uyluk üst ve orta kısmında, sağ bacak üst ve orta kısminın ön yüzünde tren yayı şeklinde sopa ile vurulduğuna yönelik ekimozlar, her iki bileğinin çevresinde plastik kelepçe bağlandığına yönelik kızarıklık, sağ kol orta kısımda ekimoz ve sağ el üzerinde hassasiyet saptandı.

Rezidanstaki işkenceden dehşete düşüren ayrıntılar! Makasla iç çamaşırları kesilmiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.