Malatya’da ölüm ihbarına giden polisler, evin odalarında kazılmış 1’er metrelik çukurlar buldu

Battalgazi ilçesi Göztepe Mahallesi Balin Sokak’ta saat 13.20 sularında meydana gelen olayda, iddiaya göre, tek katlı müstakil bir evde yalnız yaşayan Mahmut B.’ye (36) ulaşamayan eniştesi, Mahmut B.’nin ikametine geldi.

Çukurlar kazılı evde ölü bulundu

TAVANA ASILI HALDE GÖRDÜ

Pencereden baktığında Mahmut B.’yi iple tavana asılı halde gören şahıs, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, itfaiye erlerinin yardımıyla eve girdi.

Ölüm ihbarına giden polisler, evin odalarında kazılmış 1'er metrelik çukurlar buldu

EVDE ÇUKURLAR BULUNDU

Sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde şahsın hayatını kaybettiğini belirlerdi. İkamette detaylı inceleme yapan polis, bazı odalarda 1 metre derinliğinde çukurlar ile kapıların arka kısımlarına yerleştirilen kazma ve eşyaları görünce şaşkına döndü. Mahmut B.’nin cenazesi, cumhuriyet savcısı ile polisin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Malatya Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Ölüm ihbarına giden polisler, evin odalarında kazılmış 1'er metrelik çukurlar buldu

TAHKİKAT SÜRÜYOR

Bir süre önce eşinden ayrılan 2 çocuk babası Mahmut B.’nin bir müddet psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi. Polis ekiplerinin ilk belirlemelere göre intihar olarak değerlendirdiği olayla ilgili başlatılan tahkikat sürüyor.

Ölüm ihbarına giden polisler, evin odalarında kazılmış 1'er metrelik çukurlar bulduBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.