Arkadaşını boğazını cam parçasıyla keserek öldürmüştü: Cinayetin nedeni

Yalova’da Uğur Ender T, dün Çiftlikköy ilçesi Yalı Caddesi’ndeki bir apartmanın 2’inci katındaki dairede tadilat işi yapan arkadaşı 21 yaşındaki İbrahim Karakılıç’ın yanına giderek cam parçasıyla boğazından kesip olay yerinden kaçtı. Karakılıç, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken cinayet zanlısı ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

“NEDEN PİŞMAN OLAYIM Kİ?”

Yalova Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri tamamlanan Uğur Ender T, Yalova Adliyesi’ne getirildi. Cinayet zanlısı gazetecilerin, “Pişman mısınız?” sorusu üzerine yanındaki polis memuruna dönerek, “Pişman mıyım, kabul etmiyorum ki neden pişman olayım” dedi.

Kız meselesi yüzünden arkadaşının boğazını keserek öldürdü

KIZ MESELESİ YÜZÜNDEN TARTIŞMIŞLAR

Öte yandan kısa süre önce arkadaş olan ikilinin cinayetin işlendiği günün öncesindeki gece kız meselesi yüzünden kavga ettiği öğrenildi. Daha sonra arkadaşının çalıştığı yere giden Uğur Ender T, cam parçasıyla İbrahim Karakılıç’ın direk saldırarak boğazını kestiği ileri sürüldü.

Kız meselesi yüzünden arkadaşının boğazını keserek öldürdü

“AYNI KIZDAN HOŞLANIYORDUK”

İfadesi alınan Uğur Ender T., “İbrahim’i 15 gündür tanıyorum. Aynı inşaatta çalışmaya başladık ve aynı evde kalıyorduk. Aynı kızdan hoşlanıyorduk. 1 gün önce bu nedenle beni dövdü. Ben bunu gururuma yediremedim. Ertesi gün inşaata çalışmaya gittik. Konu açılınca yine kavga etmeye başladık. Ben de bulduğum cam parçasıyla boğazını kestim” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.